diş tedavileri

Bağcılar En Yakın Dişçi: Mehmet Eker Diş Kliniği

en-yakin-disci

En yakın dişçi, zaman kaybetmeden ve hızlı bir şekilde ulaşılabilecek diş klinikleridir. Özellikle acil diş rahatsızlıklarında, hastalara hızlı bir şekilde müdahale edilebilmesi için en yakındaki dişçiler tercih edilir. Bağcılar için en yakın dişçi, Mehmet Eker Diş Kliniği’dir.

Bağcılar’da bulunan kliniğimiz, deneyimli kadrosu ile diş ile ilgili tüm tedavileri profesyonel bir bakış açısı ile uygulamaktadır. Acil durumlar da dahil olmak üzere diş rahatsızlıklarınızda kliniğimize gelebilir veya tedavilerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bağcılar En Yakın Dişçi Hangisi?

en-yakin-disciEn yakın dişçi, beklenmeyen zamanlarda ortaya çıkan ve dayanılamayacak seviyede rahatsızlık veren diş rahatsızlıkları için ideal seçeneklerdir. Bu tür durumlarda devlet hastaneleri de önemli bir seçenektir. Ancak devlet hastanelerindeki randevu bulma zorluğu ve mesai saatlerinden sonra diş polikliniğindeki hizmetlerin durması, özel diş polikliniklerini bu noktada öne çıkarmaktadır.

Özel diş polikliniği, diş tedavilerine hızlı bir şekilde ulaşmanın en etkili yöntemidir. Mehmet Eker Diş Kliniği de bu kapsamda olup, hastalarına etkili bir şekilde diş tedavileri sunmaktadır. Deneyimli kadrosu ve farklı tedavi yöntemleri ile hastaların rahatsızlıklarını kalıcı olarak giderir ve %100 hasta memnuniyeti sağlar.

Mehmet Eker Diş Kliniği Bağcılar şubesi, sadece bu ilçedeki hastalar için en yakın dişçi konumunda değildir. Ulaşımın son derece kolay olması, yakın ilçelerdeki hastalar için de buranın en yakın dişçi olarak kabul edilmesini sağlar.

Diş Hekimi Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kaliteli bir diş tedavisi hizmeti alabilmek için öncelikle doğru diş hekiminin veya kliniğinin tercih edilmesi gerekir. Dolayısıyla diş hekimi seçerken sadece en yakın dişçi prensibi ile hareket etmek doğru olmayacaktır. Diş hekimi seçiminde dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır:

  • Diş hekimliği, kendi içerisinde farklı uzmanlıkların olduğu bir alandır. Hastalar, tedavilerine uygun uzmanlığa sahip diş hekimini tercih etmelidir. Örneğin; dişlerindeki hizalama problemlerini gidermek isteyenler, özel diş hastanesi içerisindeki deneyimli ortodontistlere tedavi olmalıdır.
  • Tedavi başarısı ve kalıcılığında doktor ile hasta arasındaki iletişim büyük bir öneme sahiptir. İletişimi güçlü olan diş hekimleri, hastaların şikayetlerini ve beklentilerini çok daha iyi anlar. Ayrıca tedavi sürecine dair detayları da etkili olarak aktarır.
  • Hasta yorumları, doktor seçimindeki bir diğer önemli noktadır. Daha önce aynı diş hekimine tedavi olan hastaların yorumları mutlaka değerlendirilmelidir.

En yakın diş özel veya devlette ideal bir seçenek olarak görülebilir. Ancak sadece konum bazlı değerlendirme yapmak, her zaman doğru olmayabilir. Bu yüzden hastaların buradaki kriterleri de dikkate alması çok önemlidir.

en-yakin-disciDiş Kliniği Nasıl Seçilir?

Diş hekimi kadar tercih edilecek diş kliniği de önemlidir. Diş kliniğini tercih ederken dikkat edilmesi gerekenler ise aşağıda yer alan tabloda gösterilmiştir:

Kriterler Açıklama
Uzmanlık Alanları İhtiyaç duyulan tedavileri sunacak diş hekimlerinin klinikte olması, temel kriterdir. Ortodonti tedavisi için tercih edilecek klinikte ilk olarak ortodontist bulunup bulunmadığına bakılmalıdır.
Hijyen Her sağlık kuruluşunda olduğu gibi diş kliniklerinde de hijyen temel unsurlardan biridir. Kliniğin her noktasının hijyenik olması gerekir.
Konum İstanbul gibi bir kentte konum çok önemlidir. Yoğun trafikte zaman kaybetmemek için en yakın dişçi seçenekleri mutlaka değerlendirilmelidir.
Tıbbi Alt Yapı Kliniklerin tıbbi açıdan yeterli altyapıya ve teknik ekipmanlara sahip olması, kaliteli diş tedavileri açısından büyük bir öneme sahiptir.

Bunların haricinde zaman unsuru da çok önemlidir. Örneğin; gece saatlerinde başlayan ve dayanılmaz seviyede olan diş ağrısı için klinik seçerken, 7/24 dişçi hizmeti veren klinikler ilk sıraya alınır. Zira gece saatlerinde açık dişçi bulmak çok kolay değildir.

Mehmet Eker Diş Kliniği, bu noktada sizlerin beklentilerine net olarak yanıt verir. 7/24 hizmet sunan kliniğimizde, ihtiyaç duyabileceğiniz tedavilerle ilgili uzmanlığa sahip diş hekimlerimiz bulunmaktadır. Tedavilerimiz hakkında çok daha detaylı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Diş Polikliniği Fiyatları

en-yakin-disci

En Yakın Dişçi

Özel diş polikliniği fiyatları, tedavinin kapsamına, tedaviyi yapacak diş hekiminin deneyimine, konuma ve kliniğin popülaritesine bağlı olarak farklılık gösterir. Bundan dolayı özel diş hastanesi fiyatları hakkında net bilgi vermek doğru olmayacaktır.

Her ne kadar özel diş poliklinikleri ücretli gibi görünse de SGK anlaşması kapsamında birçok tedavinin ücretini devletten almaktadır. Örneğin, diş eti çekilmesi gibi hastalar açısından zorunlu olan bir tedavi için SGK özel diş polikliniğine ödeme yapar. Hastalar ise sadece düşük fark ücretlerini ödeyerek bu tedaviden yararlanır.

Ek ücret ödemek istemeyen hastalar ise en yakın diş hastanesi devlet hastanesi olsun ister. Devlet hastanelerinde bu tedaviler için ek ücret ödenmesi, çoğu zaman söz konusu değildir. Ancak devlet hastanelerinden hızlı bir şekilde randevu bulmak da her zaman mümkün olmayabilir.

En yakın dişçi açık olarak hizmet veren Mehmet Eker Diş Kliniği, fiyatlar konusunda tamamen şeffaftır. Tedavi öncesinde uygulanacak tedavinin SGK kapsamında olup olmadığı, hastaların ne kadarlık ödeme yapacakları konusunda gerekli bilgilendirmeler yapılır. Bağcılar, Başakşehir ve Bahçelievler başta olmak üzere tüm İstanbul için en yakın dişçi olan Mehmet Eker Diş Kliniği ile iletişime geçerek, fiyatlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

En Yakın Dişçi ile İlgili Sık Sorulan Sorular

en-yakin-disciEn yakın dişçi ile ilgili sık sorulan sorular ve bu soruların yanıtları aşağıda yer almaktadır.

1 – İyi Diş Hekimi Nasıl Bulunur?

İyi diş hekimi bulabilmek için öncelikle güvenilir ve kurumsal yapıya sahip bir diş kliniğinin tercih edilmesi gerekir. Sonrasında ise diş hekiminin hangi alanda uzman olduğu, deneyimi, referansları ve daha önceki hastaların yorumları dikkate alınmalıdır. Bütüncül bir değerlendirme ile diş hekimi konusunda en doğru seçim yapılacaktır.

2 – En Yakın Dişçi Yol Tarifi Nereden Alınır?

En yakın dişçi için yol tarifi, navigasyon uygulamalarından alınır. Ancak daha önce doğru kliniğin tercih edilmesi gerekir. Unutulmamalıdır ki en yakın dişçi demek, en iyi diş tedavisi demektir. Bunun için ise öncelik güvenilir kliniklere verilmeli, daha sonra konum bazlı değerlendirme yapılmalıdır.

3 – 7/24 Açık Diş Hastanesi Var Mı?

Mehmet Eker Diş Kliniği, 7/24 hizmet vermektedir. Günün her saatinde buraya gelerek diş tedavisi olmak mümkündür. Hastaların durumu değerlendirildikten sonra tedavi planı her hastaya özel şekilde yapılmaktadır.

4 – Özel Diş Polikliniğini Devlet Karşılıyor Mu?

Özel diş polikliniklerindeki bazı tedaviler SGK kapsamındadır. Hastanın sağlığı için zorunlu kabul edilebilecek tedavilerin önemli kısmı için SGK ödeme yaparken, sadece estetik amaçlı olarak yapılan tedaviler için ise ödeme yapmamaktadır.