Gün içinde konuşurken dahi ilk olarak dişlerimize bakarız. Estetik ve temiz dişlere sahip olmak karşımızdaki insanı etkilemenin ilk kuralı. Gülüş estetiği olarak adlandırılan Hollywood Smile işlemi ağız yapısının daha çekici, temiz ve sağlıklı görünümünü kapsar. Bu tedavi yöntemi her geçen gün gülüş tasarımıyla beraber ahenkli ve beyaz diş yapısının inşasına sebep olur.

Hollywood Smile Nedir?

Hollywood gülüşü dişlerin mükemmel renk, şekil ve boyutu elde etmek için gerçekleştirilen diş hekimleri tarafından yapılan kaplama tekniğidir. Bu teknikle Hollywood yıldızları gibi mükemmel dişlere ve gülüşe sahip olmak mümkün.

hollywood-smile

Hollywood Smile

Günümüzde oldukça yaygın olan Hollywood smile işlemi birçok insan tarafından araştırılmakta ve merak edilmektedir. Hollywood gülüşü ile sağlıklı estetik ve bembeyaz gülüşlere sahip olmanız sağlanır. En yaygın olan diş kozmetik prosedürüdür.

Hayran Bırakan Hollywood Smile Tedavi Yöntemi

Sizler için özel olarak tasarlanan Hollywood Smile işlemi sağlık ve estetiğin bir arada sunulması olarak açıklanabilir. Bu işlemi yaptıracak olanların ilk olarak cinsiyetine, yaşına, dişlerin sıralanışına, yüz şekillerine ve diş eti yapısına bakılmaktadır. Bu işlem detayında yüz şekillerine bakılıyor olması dişlerinizin hangi formda tercih edileceğine dair bilgiler sunar. Bu sayede gülüş estetiği ile mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz.

Hollywood Smile işlem detayları kişilerin isteklerine göre üçe ayrılır. Hedef çekici bir gülümseme ile kısalan ve aşınan ön dişlerin eski yapısına kavuşması ve daha genç bir görünüm elde edilmesi amaçlanmaktadır. Bu entelektüel gülüş ile amaçlanan şey kişilere olgun bir görünüm kazandırmaktadır. Diş estetiği işlemleri ile kişilerin diş boyları eşitlenir. Sportif bir tasarım ile beraber orta dişler, yan kesici dişlere oranla bir tık uzatılır. Bu sayede kişilerde sıcak ve içten bir gülümseme ifadesi kazanılır.

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Beyaz diş yapısına sahip olmak kişiler için her zaman yeterli bir durum olarak görülmez. Boyutları değişken ve çarpık diş görünümü zaman zaman sizlerde birtakım sıkıntılar açığa çıkarabilir. Diş hekimliği ile beraber sanatın da bir arada sunulduğu Hollywood Smile ile dişlerinizde oluşan simetri ve şekil bozuklukları gibi durumlar düzeltilir. Nasıl yapılır sorusunun cevabını ise ideal bir gülüş tasarımı ortaya çıkartmak olarak ifade etmek doğru olacaktır.

hollywood-smileHangi Uzman Tarafından Hollywood Smile Yapılmaktadır?

Daha çok estetik görünüşe yönelik olan Hollywood smile estetik diş hekimliği alanında uzmanlaşan diş hekimleri tarafından yapılan bu işlem başarılı sağlıklı ve güzel bir görünüm için diş, diş eti ve yüz kasları arasındaki uyumu esas alır ve bunlar arasında denge sağlamaya yönelik çalışmalar yapar.

Hollywood Gülüşü Sağlıklı Ağız Yapısı Sağlar mı?

Gülüş tasarımı yaparken doktorlar doğal dişinize zarar vermeden işlem yaparlar. Gülümsemenize daha doğal ve kusursuz bir görünüm kazandırmaya çalışılan bu işlemde asıl amaç dişinize zarar vermeden Hollywood yıldızları gibi parlamanızı sağlamaktır.

Gülüşünüzün daha güzel ve gösterişli olması için yapılan Hollywood smile işlemi sırasında porselen kaplamalar, diş kuronları, implantlar kullanılır ve var olan dişiniz daha sağlam ve daha güzel hale getirilir.

Hollywood Gülüşü Kalıcı mı?

Hollywood gülüşü yapılan yer oldukça önemlidir. Hayallerinizdeki gülüşe kavuşabilmek için uzman bir ekipten hizmet almanız sizi doğru sonuca götürür.  Hollywood gülüşü kalıcı bir işlemdir fakat buradaki en önemli unsur işlemden sonraki süreçte kişinin diş bakımlarını aksatmadan devam ettirmesidir.

Kişinin diş rengini ve yapısını bozacak yiyecek ve içeceklerden uzak durması esastır. Bu gülüşün mükemmelliğini uzun yıllar koruma noktasında hastaya çok büyük görevler düşmektedir. Eğer düzenli ağız bakımı sağlanmaz ve rengini bozacak beslenme düzenine dönülürse yapılan işlemin ömrü ve etkisi kısalır.

Hollywood Gülüşü Kimlere Yapılır?

hollywood-smileHollywood gülüşü estetiği daha çok kişinin kendinde rahatsız olduğu durumu düzeltmeye yönelik olduğu için;

 • Estetik açıdan güzel görünmek,
 • Simetrik bir ağız yapısı ve gülüş sağlamak,
 • Yüz için ideal bir gülüş sağlamak

İsteyen herkes kadın erkek fark etmeden uygulanabilir bir yöntemdir.  Sadece belirli koşullara sahip olmanız yeterlidir. Bu koşulları sağlayıp sağlamadığınızı öğrenmek için Mehmet Eker Kliniği’ni ziyaret etmeniz ve uzman ekipten destek almanız yeterlidir.

Hollywood Smile Kaç Yaşından İtibaren Yaptırılabilir?

Hollywood smile dişe uygulaacak çeşitli işlemlerin sonucu olduğu için dişe ve çene yapısına bakılması gereklidir. Dişe uygulanacak implantlar, kuronlar, uygulanabilme ihtimaline karşı çene kemik yapısının gelişiminin tamamlanması gereklidir. Bunun için 18 yaş alt sınır olarak alınmıştır.

Mükemmel Bir Gülüş İçin Hollywood Smile

Aşırı görünümde olan diş etlerinden rahatsız olan kişiler ya da dişlerin görüntüsünden sıkılanlar için yenilenmek ve estetik görünüme kavuşmak artık çok kolay. Mehmet Eker diş kliniği olarak dişlerinizin üzerine yapıştırılacak olan ince seramikler sayesinde estetik diş görünümünüze kavuşmanızı sağlarken diş yüzeylerinizde oluşabilecek kırılma, çürüme ve aşınma gibi ekenlerden de tam korunma sağlıyoruz.

İşlem detaylarında kompozit lamine ya da porselen kullanılmaktadır. Estetik görünüm gülüş tasarımı ile dişlerinize kazandırılır. Hollywood Smile işlemlerinde lamine tercih edenler için işlem detayları şu şekildedir.

 • hollywood-smileİlk olarak çene ve diş yapısını ortaya çıkartacak diş görünümü için model çıkartılmaktadır
 • Bilgisayar destekli ideal diş formu oluşturulmaktadır.
 • Bu veriler doğrultusunda diş prototipleri de oluşturulmuş olur.
 • Kişilerin dişlerine takılan prototipler sayesinde diş görünümünün nasıl olduğu kontrol edilebilir. Bu prototiplerden memnun kalanlar için 7-10 gün süre ile gerçek diş takılarak işlem adımları tamamlanır.

Hollywood Smile görünümüne bu işlem detaylarından sonra kavuşabilir, estetik bir güzellikte gülüşe sahip olabilirsiniz.

Güzel Görünmek Sizin Elinizde!

Gelişen teknoloji ile beraber son dönemlerde istediğiniz görünüme kavuşmak kolay bir hal aldı. Özellikle de gülüş tasarımı başta olmak üzere Hollywood Smile tasarımları yaygınlık gösterdi. Kişiye tamamen estetik bir gülümseme kazandıran bu işlem Hollywood yıldızlarının yaptırmaya başlamasıyla büyük yaygınlık gösterdi.

Gülümsemenizi destekleyecek adımlar ile kusursuz bir görünüme kavuşabilir, fark yaratabilirsiniz. Mehmet Eker diş kliniği olarak sizlere çekicilik kazandıracak olan Hollywood Smile ile kusursuz öneriler sunuyoruz. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak bu işlem ile daha mutlu günlere uyanabilirsiniz.

Sararmış Dişler Gülüşünüzü Engellemesin

hollywood-smileRenk kaybı oluşan dişler, kötü gülümseme gibi durumlar artık sorun değil. Gülüş tasarımı ile beraber simetrik, estetik ve beyaz dişlere sahip olabilirsiniz. Mehmet Eker diş kliniği olarak gülüş tasarımında doğru bir ağız kapanışı, yarım ay ya da ay şeklinde gülümseme hattı ile genç ve enerjik bir görünüm elde etmenizi hedefliyoruz. Daha fazla bilgi ve detaylar için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hollywood Smile Fiyat Bilgisi Ne Kadar?

TDB tarafından yayınlanan fiyat listesi genelde diş hekimleri tarafından rehber olarak görülür ve fiyatlar buna bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bu değişim ise kullanılan malzemelere, hastanın diş ve ağız yapısına, zorluk derecesine göre olmaktadır. Hollywood smile ile ilgili genel fiyat aralıkları şu şekildedir.

Bu fiyatlandırma içinde diş hekimi muayene ücreti, diş ağartma ücreti, implant ücretleri dahil edildiğinde her doktor ve klinikte değişmek üzere ortalama 3000 TL ile 30000 TL arasında değişiklik gösterir.

Hollywood Smile Hakkında Merak Edilen Sorular ve Cevapları

Estetik bir diş görünüm elde etmek ve güzel bir gülüşe sahip olmak amacıyla diş yüzeylerinin çok farklı işlemlerle değişimi sağlanmaktadır. Hollywood smile gülüş tasarımı olarak adlandırılmaktadır.

Olumsuz diş görünümü olması gibi durumlarda hastanın durumuna göre uygulamalar yapılmaktadır. Diş beyazlatma, pembe diş estetiği gibi unsurlar mevcuttur. Hastalar Hollywood smile için farklı sorular sormaktadır. Güzel bir gülüş ve diş sağlığı adına yapılacak olan gülüş estetiği adına merak edilen sorular ve cevaplar şu şekildedir:

Hollywood Smile Ne Demek?

Hollywood gülüşü olarak da adlandırılan bu yöntemin amacı Hollywood yıldızları gibi hastaların gülüş sahibi olmasını sağlamaktır. Sürekli göz önünde bulunan dünyaca ünlü yıldızların parlak bir gülüşü ve dişleri bulunur.

Diş hekimliği diş estetiği kapsamında yaptırdıkları işlemleri hastalar da talep ederek aynı gülüşe sahip olmak istemektedir. Gülüş estetiği kapsamında diş etlerinin ve dişlerin genel uygulamalara sonrası güzel bir yapıya sahip olması sağlanmaktadır.

Bahsedilen bu uygulamanın tek bir uygulamaya denk gelmediğini bilmelisiniz. Çok daha fazla uygulamanın bir araya gelerek hastanın dişlerinde toplu değişim sağlamaktadır. Diş rengi, boyutu, eksikliği durumunda ayrı diş etlerinde ayrı uygulamalar sürdürülmektedir. Hastanın ağız yapısı diş hekimi tarafından incelendikten sonra hedeflenen görünüm adına yapılacak tedavi yöntemleri saptanmaktadır.

Hollywood Smile Ne Kadar Sürer?

Kısa sürede estetik ağız ve diş yapısına sahip olmak her hastanın talebidir. Fakat bu işlemin yapılma süresi değişiklik göstermektedir. Her hastaya eşit miktarda zaman harcandığını söylemek yanlış olacaktır. Kişiye özel işlemler yapıldığından dolayı hastaya göre işlem süresi bilgisi verilebilmektedir.
Hastanın eğer sadece diş beyazlatma üzerine bir ihtiyacı varsa ortalama 2 seans içinde işlemler bitecektir. Eğer kaplama yapılacaksa 15 günlük bir süreç içerisinde uygulamalar bitecektir. İmplant tedavisi yapılacaksa en az 3 aylık bir tedavinin gerçekleşmesi gerekir. Ağız yapısındaki iyileşme ve ilerlemeye göre süreler farklılık gösterecektir.

Kimler Hollywood Smile Yaptırabilir?

Hollywood Smile uygulaması diş tedavileri arasında en cazip gelen uygulamalardan birisidir. Çünkü günümüzde birçok kişinin diş ve ağız yapısı kendine hoş gelmemektedir. Uygun koşulları sağladığı takdirde her hastanın bu uygulamayı yaptırması mümkündür.

Başta diş renginden şikayetçi olanların bu uygulamaya başvurduğu görülmektedir. Farklı sebeplere bağlı olarak sarımsı  ya da lekeli diş görüntüsünü yok edebilirsiniz. Dişlerinizde kırık varsa ya da boyut olarak tatmin değilseniz yine diş tedavisi sayesinde değişimi meydana getirebilirsiniz.

Dişlerinizde eksik varsa ve bu diş eksikliğinden dolayı gülüşünüz bozuluyorsa tercihlerinizden birisi olabilir. İmplant ya da kaplama ile birlikte Hollywood gülüşü elde edebilirsiniz. Rahatlıkla uygulama yaptırabilir hedeflediğiniz görüntüye erişebilirsiniz.

Hollywood Gülüşü Gülüş Tasarımı Öncesi Sonrası Hangi Aşamalar İzlenir?

Hollywood Smile doktor tarafından önceden planlanmış bir programa bağlı olarak yürütülmektedir. Her bir hastaya özel olarak yapılacak yöntemler karar verilir ve buna göre tedavi süreci ilerletilmektedir. Eğer sizin de bu konuda bir talebiniz olacaksa aşamalar hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

I. Aşama Kontrol ve İnceleme:

Diş hekimi tarafından hastaya en uygun yöntemi ve gülüşü tasarlamak adına ilk başta inceleme yapılmaktadır. Tanı koymak ve tedavi sürecini belirlemek için dişler, ağız yapısı ve diş eti incelenir. İncelemeye bağlı olmakla birlikte hasta ile de iletişimde kalarak durum hakkında bilgiler toplanır.

II. Aşama Yöntemler Hakkında Karar Verme:

İnceleme sonrası çoğunlukla Hollywood Smile için gerekli yöntemler belirlenmektedir. Var olan problemlere göre sorunların çözümü belli olacaktır. Diş hekimi çoğu zaman yöntemler arasında en uygun olanı kişiye önerecektir. Karar aşamasında hastanın da fikirleri önemsenerek hareket edilir. Yönteme karar verilir ve planlama yapılır.

III. Aşama Yöntemleri Uygulama:

Diş hekimi tarafından Hollywood Smile yöntemleri ve planlama yapılmaktadır. Son aşamada en çok süreç alacak olan yöntem en başa alınmaktadır. Örneğin implant ve beyazlatma mevcutsa önce implant yapılır son aşamada beyazlatma yapılabilir. Diş hekiminin bilgisi ve tecrübesine göre ilerleme sağlanmaktadır.

Hollywood Diş Modelleri Nasıl Belirlenir?

Hollywood Smile kapsamında standart diş modelleri ve şekilleri bulunabilmektedir. Bembeyaz diş görünümünün yanı sıra diş yapıları dahi belli olabilmektedir. Hastalar tarafından genelde incelenen bu duruma göre talepler diş hekimlerine yansıtılmaktadır.

Diş modelleri her ne kadar kişiye güzel gelse de her bireyin ağız ve yüz yapısı farklıdır. Bu yüzden Hollywood diş modelleri belirlenirken kişiye göre hareket edilmelidir. Uzman diş hekimi tarafından tecrübeye de bağlı olarak hastaya önerilerde bulunmaktadır. Özellikle kaplama esnasında bireylere boyutlandırma ve renk konusunda verilen öneriler ile en uygun olan seçilir.

Hollywood Smile için Hangi İşlemler Yapılmaktadır?

Hastalar tarafından her ne kadar Hollywood Smile tek bir işlemmiş gibi kabul görse de durum bundan aslında çok farklıdır. Güzel bir diş estetiğine sahip olmak için hastaya birden fazla uygulama yapmak gerekebilir. Genel ağız sağlığı kapsamında var olan problemlere göre tedavi uygulamalarında artış söz konusudur.

Hollywood Smile kapsamında en sık uygulanan ilk yöntem diş beyazlatmadır. Diş beyazlatmanın her estetik görünümde ihtiyaç duyulduğu görülmektedir. Beyazlatma en pratik ve kısa süre yöntemlerden birisidir. En son aşamada uygulanan yöntem olduğu da düşünülmektedir.

Diş eksiği durumunda uygulanan temel yöntem ise implant olarak bulunmaktadır. İmplant görece diğer uygulamalara göre en uzun süren uygulamalardandır. Yaranın iyileşmesi ve gerekli malzemelerin diş etine entegre edilmesi ile gerçekleşmektedir.

Dişlerin görüntüsünde bozukluk varsa minik kırılmaları yok etmek ya da daha beyaz görüntü adına kaplama yapılabilmektedir. Kaplamalar diş eksikleri durumunda da uygulanmaktadır. Yapılacak bu işlem görece diğer uygulamalara göre daha kısa sürmektedir.

Hollywood Smile uygulamaları sadece diş ile sınırlı kalmaz. Diş eti üzerinde var olan problemler hem dişin kaybına yol açabilir hem de var olan görüntüyü olumsuz etkiler. Bu aşamada varsa eğer diş etlerindeki problemler ortadan kaldırılarak hareket edilmelidir.

Hollywood Gülüşü Zirkonyum Kaplama ile Sınırlı mı?

Hastalara yapılacak olan Hollywood gülüşü için zirkonyum kaplama çok sık tercih edilen yöntemlerden birisidir. Dişin küçük çaplı kırılmalarında ya da boyutlarındaki rahatsızlıktan dolayı kaplama çok doğru tercih olacaktır.
Birçok işlemi yapmaya gerek kalmadan tek bir kaplama sayesinde dişlerin görüntüsünde ciddi anlamda bir fark oluşturulacaktır. Yalnız Hollywood diş görünümü kapsamında uygulanması gereken uygulama kaplama ile sınırlı değildir. Diş eti tedavisi, ortodonti, implant, beyazlatma gibi uygulamaları da içermektedir.

Hollywood Gülüşü Erkek ve Kadın Hastalar Arasında Farklılaşır mı?

Estetik diş görünümü elde etmek sadece bir cinsiyete özel durum değildir. Kadınlar ve erkekler tarafından daha özgüvenli olmak ve görüntü adına iyileştirme adına Hollywood gülüşü yaptırılmak istenebilir. Burada kişilerin yani hastaların tedirginlik yaşamasını gerektiren bir durum söz konusu değildir.

Kadın ve erkekler arasında ortak uygulamalar yapılmaktadır. Yapılacak uygulamaların sınırları bellidir. Sadece cinsiyetten bağımsız olarak tüm uygulamalar her bireyde uygulanmak zorunda değildir. Örneğin, implant diş eksiği olmayan bir birey için gerekmez. Çoğu zaman kaplama ya da diş beyazlatma cinsiyetler arasındaki ortak kullanım yöntemlerinden birisidir.

Hollywood Diş Rengi Kaç Ton Açılır?

Diş renginde beyazlık elde etmek Hollywood Smile için olmazsa olmaz durumlardan birisidir. Bu uygulama sonunda kişiler beyaz diş rengine sahip olmayı hedefler. Çoğu zaman hastalar tarafından diş renginin kaç ton açılacağı yönünde bir merak oluşmaktadır.

Renk tonu belirlemek için diş hekimi ile hasta arasında anlaşmaya varılmaktadır. Her bireyin ihtiyaç ve talebi farklı olduğundan kaç ton açılacağı konusunda da karar kişiye özel verilecektir. Bembeyaz dişe sahip olmak isteyenlere 2-3 ton açılabilir fakat doğal görünüm için 1 ton açılması genelde yeterlidir.

Hollywood Beyazı Diş Doğal Görünüme Sahip mi?

Estetik diş görünümü sağlamak amacıyla yapılan Hollywood Smile kimilerine göre doğal görünümde olduğunda daha iyi sonuçlar elde edilmektedir. Hastalar tarafından bembeyaz bir diş görünümü elde edilmek istense de doğallık konusunda bu görünüm sorun yaratacaktır. Doğal dişlerin rengine yakın ve görünümde bulunması daha iyi bulunabilmektedir.

Eğer doğal diş görünümüne sahip bir ağız yapısına sahip olmak istiyorsanız, diş doktorunuza bu yönde bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Dişlerin şekilleri başta olmak üzere rengi adına da gerekli işlemleri sürdürebilirsiniz. İşlemlerin sonucunda yapaylıktan uzak tamamen estetik görünüme sahip bir yapıya sahip olabilirsiniz.

Hollywood Smile Yaptıranlar Memnun mu?

Hastaların uygulama sonrası yorumları internet üzerinde paylaşılmaktadır. İlk defa işlemi yaptıracak bireyler tarafından bu yorumlar araştırılmalıdır. Bizzat deneyim sahibi kişilerin ilk ağızdan yorumları doktor seçimi konusunda size katkı sağlayacaktır. İzlemeniz gereken yolların başında yer alan yorumlara göz attığınızda hem olumlu hem olumsuz sonuçlar mevcut olduğunu göreceksiniz.

Olumlu yorumların temelinde Hollywood Smile uygulamasının doğru uzmanlar eşliğinde yapılması bulunmaktadır. Eğer diş hekiminizi doğru seçerseniz sonuçtan memnun olmama olasılığınız yoktur. Olumsuz yorumların temelinde yanlış klinik ve doktor seçimi yatmaktadır.

Hollywood Gülüşü Öncesi Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Her işlemde olduğu gibi Hollywood Smile yaptırmadan önce ve sonra dikkat edilmesi gerekenler mevcuttur. Uygulama öncesi en dikkat edilmesi gereken aşama şüphesiz doktor seçimidir. Alanında uzman ve deneyimli diş hekimi seçerseniz daha mutlu şekilde uygulamadan ayrılabilirsiniz.

Uygulama yaptırdıktan sonra ise uygulanan yönteme bağlı olarak iyileşme süreci değişiklik gösterir. Örneğin implant tedavisinde hastaların diğer yöntemlere göre daha dikkatli olması şarttır. Yara bölgesini zorlamamak, sıcak ve soğuk içeceklerden kaçınmak, sigarayı azaltmak gibi kurallar bulunur. Diş beyazlatma için ise alkol, asitli gıdalar, sigara, kahve ve çay tüketilmemeli.

Hollywood Gülüşü için Yapılan Pembe Estetik Nedir?

Diş tasarımı ve gülüş estetiği araştırmalarınızda karşınıza sık sık pembe estetik tanımı çıkacaktır. Pembe estetik; ağız yapısında yer alan, diş etlerinin estetik ve sağlıklı forma dönüştürülme işlemidir. Pembe estetik olarak adlandırılma sebebi diş etlerinin hedeflenen renginden kaynaklanmaktadır.

İlk aşamada diş problemleri göze çarpsa da estetik görünüm adına diş etinin de tedavi edilmesi gerekir. Diş eti çekilmesi, renginde değişim, yaralar gibi sorunları ortadan kaldırmak adına uygulamalar yapılır. Tüm bu işlemler Hollywood gülüşü kapsamında ele alından durumlardandır.

Hollywood Smile Avantajları Neler?

Hollywood Smile yaptırmadan önce hastaların avantaj oranlaması yaparak karar verdiği görülmektedir. Avantajları konusunda fikir sahibi olursanız uygulamanın ne derece gerekli olduğu konusunda da fikir sahibi olabilirsiniz. Böylece özgür hür iradeniz ile uygulamayı yaptırma kararı alabilirsiniz.

Genel itibari ile Hollywood Smile avantajları arasında:

 • Burun ve ağız ile bütünleşmiş diş görünümü,
 • Estetik yapıda diş dizilimi,
 • Temiz ve sağlıklı görünüm elde etme,
 • Estetik görünümden dolayı özgüvenin yerine gelmesi,
 • Sağlıklı ağız ve diş sağlığı bulunmaktadır.

Hollywood Gülüşü Zararları Bulunuyor mu?

Hollywood Smile kendi içerisinde birçok avantaja ve olumlu müşteri dönüşlerine sahiptir. Zararları konusunda diş hekimleri tarafından belirtilen bir durum yoktur. Eğer hasta 18 yaşından büyükse ve hamilelik, emzirme gibi durum yoksa zarar göme olasılığı yoktur.

Her diş hekimi hastanın Hollywood Smile için uygun kriterler sahip olup olmadığını tedavi öncesi kontrol etmektedir. Sağlanan bu kontrol neticesinde hastaların karşılaşması muhtemel olumsuzlardan korunduğu bilinmektedir. Zarar görmek bir yana tamamen avantaj ve olumlu dönüşlerin sağlandığı uygulamayı olabilirsiniz.

Hollywood Smile Dental İşlemi Hangi Diş Hekimi Tarafından Gerçekleştirilir?

Günümüzde Hollywood Smile uygulaması tek doktor ile yapılmaz. Birden fazla uzman doktorun bir araya gelerek hastaya yardımcı olduğu görülmektedir. Estetik amaç güden hastaların ihtiyacına bağlı olarak uzman doktorlardan yardım alınmaktadır.

Mehmet Eker ve kliniğinde yer alan uzmanlar, hastaların ihtiyacını karşılamak adına çalışmaya hazır! Diş yapınız için implant gerekiyorsa uzmanımız bu yönde çalışmalar gösterecektir. Ortodonti tedavileri için ortodontistler ya da beyazlatma adına diğer diş hekimleri birlikte ortak bir çalışma gerçekleştirerek hastaları hedefine ulaştırıyor.

Hollywood Smile İstanbul Fiyat Neye Göre Belirlenir?

Hollywood Smile İstanbul kliniklerimizle hastalara hizmet vermeye devam ediyoruz. Fiyat belirlerken hastanın gerekli yöntemlerini saptamaktayız. İşlemler belirlendikten sonra güncel maliyetler göz önünde bulundurularak fiyat teklifi sunulmaktadır.

Her cebe uygun olması ve ödeme kolaylığı sağlayan yöntemleri ile Mehmet Eker ve kliniğindeki diğer diş hekimleri hastalarını ağırlamaya devam etmektedir. En iyi Hollywood Smile İstanbul klinikleri arasında yer almakla birlikte memnuniyet oranı da yüksektir. Siz  de iletişime geçerek randevu alabilirsiniz.

Hollywood Smile Diş Macunu Kullanımı ile Elde Edilir mi?

Hastalar kısa yoldan Hollywood Smile sahibi olmak istese de her işlem yeterli olmayabilir. Diş macunu kullanmak genel diş hijyeni sağlar. Hatta dişlerinizde beyazlık görünümü elde etmek de faydası da vardır. Fakat Hollywood Smile beyazlığı diş macunu ile elde edebilecek bir durum değildir.

Diş macunu kullanmak günlük temizlik ihtiyacını karşılamak adına yeterlidir. Bahsedilen uygulamada profesyonel dokunuşlar gerekir. Eğer Hollywood Smile için diş beyazlatma yapılacaksa bunun için özel malzemeler kullanılır. Diş macununun çok daha ötesinde bir etki elde edilir. Sadece diş macunu ile bu görüntü elde edilemez.

Hollywood Smile Diş Tedavisi Ömrü Ne Kadar?

Uygulama yapılan kliniğe ve uzman doktorun tecrübesine göre süreç değişiklik gösterir. Kaplama yapılacaksa hastanın da dikkati ile birlikte ömrü 15-20 yıl kadar olacaktır. Diş beyazlatma uygulaması yapılıyorsa 6 ayda bir ya da 1 sene de tekrarlanmalıdır.
İmplant tedavisi ömürlük yapılır. Büyük bir kaza yaşanmadığı, kemik erimesi olmadığı takdirde hasta işlemi tekrarlatması gerekmez. Ortodonti tedavisinde ise hasta yine kurallara uygun hareket edip şeffaf plaklarını kullanırsa ömürlük bir uygulama olacaktır. Kliniği ve diş hekimini seçtiğinize emin olun.

Hollywood Gülüşü Uygulaması Acı Verir mi?

Hollywood Smile işlemleri sırasında hastanın acı hissetmesi imkânsızdır. Gerekli işlemlerde lokal anestezi uygulanmaktadır. Bölgesel uyuşma sayesinde herhangi bir şekilde olumsuz duygu ile karşılaşılmaz. Hasta böylece bir duygu hissetmez yalnız anestezi etkisi geçtiğinde ağrı ve hassasiyet oluşumları meydana gelebilir. Bu durumda varsa önerilen yöntemler uygulanmalı, ağrı kesici tüketilmeli.