diş tedavileri

Bağcılar Dişçi için 7/24 Mehmet Eker Kliniği Sizinle!

bağcılar dişçi

Bağcılar dişçi hizmetini, Dr. Mehmet Eker Diş Kliniği olarak 1982 yılından itibaren hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmet anlayışımızın yanı sıra, uygun ücretlerimiz ile fark yaratmaktayız. Yeni teknoloji cihazlarımız ve alanında uzman ekibimiz ile sizlere, kaliteli hizmet vermekteyiz.

bağcılar diş
bağcılar dişçi

Merkezimize gelen herkese, ücretsiz muayene ve ücretsiz röntgen hizmeti sunmaktayız. Bu sayede, daha rahat tanı oluşturabilmekteyiz. Yeni teknoloji dijital röntgen cihazları kullanmaktayız. Bu yeni nesil cihazlar radyasyon miktarını önemli ölçüde azaltmaktadır. Ayrıca, doğru görüntüleme ve doğru teşhise olanak sağlar. En doğru görüntülemeye ve en iyi diş tedavisini alacağınızdan, emin olabilirsiniz. Bağcılar Dr. Mehmet Eker Diş Kliniği olarak, sektörümüz ile ilgili gelişen teknolojiyi yakından takip etmekteyiz.

Bağcılar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları Hangi Tedavileri Yapar?

Bağcılar dişçi verdiği tedaviler çok çeşitli ve her hastaya yöneliktir.  Özellikle her hastanın ihtiyaç duyduğu tedavi yöntemleri, ağız ve diş sorunlarının cevapları Mehmet Eker Kliniği’nde hizmetinize sunulmaktadır. Bu tedaviler;

Diş Köprüsü

Diş Dolgusu

Dijital Gülüş Tasarımı

Diş Eti Estetiği

Çene Cerrahisi

Ortodonti

Pedodonti

Kanal Tedavisi

İmplant Tedavisi

1 – Diş Köprüsü

Diş köprüsü tedavisi, eksik diş veya dişlerin yerine konması için yapılan restoratif diş tedavi yöntemidir.  Bağcılar dişçi Diş köprüleri, diş eksikliği olan alanda köprü görevi görerek, yanındaki sağlam dişlere dayanır ve estetik bir gülüş ile doğal diş fonksiyonunu geri kazandırmayı amaçlar.

Diş köprüsü tedavisi, eksik dişlerin yerine konulması ve ağız fonksiyonlarının geri kazanılması için etkili çözüm sunan tedavi yöntemlerinden biridir. Doğru bakım ve düzenli kontrollerle, diş köprünüz uzun süre dayanabilir ve estetik bir gülüş sağlayabilirsiniz.

2 – Diş Dolgusu

Diş dolgusu, çürük veya kırık diş tedavilerinde kullanılan yaygın bir tedavi yöntemidir. Diş hekimleri, dişteki çürüğü temizleyerek ve zarar görmüş diş dokusunu çıkardıktan sonra, boşluğu doldurmak için özel bir dolgu malzemesi kullanırlar.

Diş dolgusu, Bağcılar dişçi diş çürümesini durdurmak ve dişin normal fonksiyonunu geri kazandırmak için oldukça yaygın bir tedavi yöntemidir. Ayrıca Bacılar dişçi diş estetiği için de sıklıkla tercih edilir.  Diş dolgusu, küçük boyutlu diş problemleri için uygun bir seçenek olabilir. Büyük boyutlu hasarlarda ise diş kaplama veya diş implantı gibi diğer tedavi yöntemleri tercih edilebilir.

3 – Dijital Gülüş Tasarımı

Bağcılar dişçi, dijital gülüş tasarımı, diş hekimlerinin teknoloji yardımıyla hastaların gülüşlerini planlamak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu yöntem, diş hekimlerine hastaların ağız yapısını dişlerinin duruşunu şeklini ve rengini incelemeleri ve gülüş tasarımında yapılacak değişiklikleri daha önceden görselleştirmeleri için önemli bir araçtır.

bagcilar-disci4 – Diş Eti Estetiği

Dişeti estetiği Bağcılar dişçi, dişeti görüntüsünü ve sağlığını iyileştirmeyi amaçlayan bir diş tedavi şeklidir. Dişeti estetiği, dişeti hattının düzgün ve simetrik bir şekilde yerleşmesini, dişetinin sağlıklı ve pembe bir görünüm sergilemesini hedefler. Bu tedavi yönteminin aşamaları;

 • Diş Eti Kıvrımlarının Düzeltilmesi: Dişeti çizgisi düzensiz veya asimetrikse, dişeti estetiği ile bu kusur düzeltilir ve daha estetik bir görünüm elde edilmeye çalışılır.
 • Diş Eti İçine Gömülü Dişlerin Açığa Çıkarılması: Dişler, dişeti dokusu içinde kısmen veya tamamen gömülü olabilir. Dişeti estetiği işlemleri ile bu dişlerin açığa çıkarılması sağlanır ve doğru dişeti hattı oluşturularak hastanın hem estetik görünüme kavuşması hem de sağlığına kavuşması sağlanır.
 • Diş Eti Renk Düzensizliklerinin Düzeltimi: Dişeti rengindeki düzensizlikler ve eşitsizlikler dişeti estetiği yöntemleriyle düzeltilebilir. Özellikle dişeti rengi koyu veya lekeli ise, dişeti estetiği ile daha homojen ve eşit tonlarda bir renk elde edilir.
 • Diş Eti Doku Kaybının Doldurulması: Dişeti dokusu zamanla geri çekilebilir veya hastalık nedeniyle kaybolabilir. Dişeti estetiği ile kaybedilen dokunun yerine doku grefti uygulanarak dişeti hattı yeniden oluşturulur

5 – Çene Cerrahisi

Bağcılar dişçi diğer bir uygulama alanı ise çene cerrahisidir. Buradaki ilk dikkat edilmesi gereken husus hastaların çene kemiği gelişiminin tamamlanması adına 18 yaşını doldurmuş olmalarıdır.  Bu cerrahi dalda çene ve yüz bölgesindeki orantısızlıklar ve problemler düzeltilmeye çalışılır.

6 – Ortodonti

Ortodonti, diş ve çene yapısındaki bozuklukların teşhis, önleme ve tedavisini sağlayan diş hekimliği uzmanlık alanıdır. Ortodonti, dişlerin uygun dizilimi ve çene yapısının düzeltilmesi yoluyla estetik ve işlevsel sorunları çözerek hastaların beklentisini karşılamaya çalışır.

bagcilar-disci

Bağcılar Dişçi

7 – Pedodonti

Bağcılar dişçi pedodonti çocuk ağız ve diş sağlığı uzmanlığı olarak da ifade edilebilir. Pedodontistler, çocukların anlayabileceği dilde konuşup tedavi sürecini onlara açıklar ve endişelerini gidermek için birtakım teknikler kullanır. Ayrıca, çocukların diş hekimine olan korkularını azaltmak için sakinleştirici ve rahatlatıcı teknikler uygularlar.

8 – Kanal Tedavisi

Bağcılar dişçi kanal tedavisi enfekte ve hasar görmüş dişlerin içerisinin boşaltılıp temizlenmesi ile içerisinin steril bir dolgu malzemesi ile tekrar doldurulduğu bir tedavidir. Burada amaç dişin kaybını önlemek ve eski fonksiyonlarına döndürmektir.

9 – İmplant Tedavisi

Bağcılar dişçi Implant tedavisi, kaybedilmiş dişlerin yerine geçici veya kalıcı olarak yapay diş kökleri yerleştirilerek gerçekleştirilen bir diş tedavi yöntemidir. İmplantlar, genellikle titanyumdan yapılmış vidalar şeklindeki yapay diş köklerini ifade eder. Çene kemiğine yerleştirilir. Bu implantlar, çene kemiğiyle kaynaşıp güçlü ve dayanıklı bir temel oluşturur.

bagcilar-disciBağcılar Diş Hastanesi Randevusu Nasıl Alınır?

Bağcılar dişçi randevuları devlet hastanesi ve özel hastane olarak randevu sistemini ikiye ayırmamız mümkün. Devlet hastanelerinden alacağınız randevular için MHRS sistemi kullanmanız veya 182’yi aramanız gerekmektedir.  Mehmet Eker Diş Kliniği randevuları için ise internet sitesindeki iletişim numaraları üzerinden yapılmaktadır.

Acil Diş Kliniği ile Tedavinizi Olun!

İstanbul Bağcılar dişçi diş hastalıklarında acil durumlarda bağcılar açık dişçi devlet hastaneleri sizi çözüme götürmeyebilir. Burada bulunan hekimler içerisinde mutlaka diş hekimi bulunmalı ve apse, iltihaplanma durumlarına karşı acil müdahale edebilmesi gerekmektedir. Bağcılar dişçi Acil durumlarda gece 00:00 a kadar Mehmet Eker Diş Kliniği sizlerin hizmetindedir.

İstanbul Bağcılar Diş Kliniği Nerede?  

Bağcılar dişçi, diş kliniği Mehmet Eker kliniği nerede? Bağcılar da dişçi Mehmet Eker Randevu sistemi üzerinden alacağınız randevu sonrası tedavi için Mehmet Eker Kliniği merkez şubesi olan Bağcılar şubesine gidebilirsiniz. Açık adresi şu şekildedir: Merkez, Bağcılar Cd. Köşem Apt, D:No:15 D:4, 34200 Bağcılar/İstanbul

Bağcılar Özel Diş Klinikleri Fiyatları Ne Kadar?

Bağcılar dişçi özel diş klinik fiyatları doktordan doktora değişiklik gösterebileceği için net fiyat vermek doğru değildir. Gittiğiniz hastanenin uzman ekibi, diş tedavi sürecinizde kullanılan malzemeler ve uygulanan yöntemler, tedavi süreciniz ise bu fiyatı belirlemede etkin rol oynamaktadır.

Dr. Mehmet Eker Diş Kliniği Hizmetlerimiz

Branşlarında uzman ekibimiz ile, kaliteli hizmet sağlamaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerimiz;

 • Diş Köprüsü
 • Dolgu
 • Dijital Gülüş Tasarımı
 • Diş Kuronları
 • Dişeti Estetiği
 • Çene Cerrahisi
 • Ortodonti
 • Pedodonti
 • Lazer Diş Hekimliği
 • Periodonti
 • Çene Cerrahisi
 • Implant Tedavisi
 • Kanal Tedavisi
 • Diş Çekimi
 • Diş Temizliği
 • Zirkonyum

bagcilar-disciHizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, şimdi bizi 0532 245 5912 numaralı hattan arayabilirsiniz. Ücretsiz muayene ve işlem için, sizleri bekletmemek adına randevu oluşturarak gelmeniz önerilmektedir. Hizmet saatlerimiz arasında yoğunluk olduğu için, randevu oluşturmadan gelen kişilerin uzun süre bekleme durumları olabilmektedir.

Baş Ağrısı ve Çene Ağrısı Tedavisi  

Baş ağrısı veya çene ağrınız varsa, bunun nedeni dişleriniz de olabilir. Eğer böyle bir şikayetiniz varsa, ağrınız geçmediyse! Ücretsiz muayenemiz ile, baş veya çene ağrınızın nedeninin dişleriniz de olup olmadığını anlayabiliriz. Eğer ağrınız diş kaynaklı bir ağrıysa, tedavi yöntemlerini de sizinle paylaşmaktayız. İsterseniz şimdi bizi arıyarak, detaylı bilgi edinebilir ve hemen randevu oluşturabilirsiniz.

Kanal Tedavisi

Yiyecekleri çiğnerken veya su içerken diş ağrısı yaşıyorsanız, dişinizde derin bir enfeksiyon yaşadığınızın işaretidir. Dr. Mehmet Eker Diş Kliniğinde, kanal tedavileri sunuyoruz. Kanal tedavisi işleminde, dişinizin kökünden enfekte olmuş materyali çıkarıyoruz. Daha sonar ve diş kökünü mühürleyerek, dişi geçici veya kalıcı bir restorasyonla dolduruyoruz.

Pahalı bir işlem olan kanal tedavisini, uygun fiyatlar ile size sunmaktayız. Ücretsiz muayene ile control edilen diş, dolgu yapılamayacak durumda ise kanal tedavisine başvurulmaktadır.

Sağlıklı Diş Etlerini Sağlamak için Periodontal Tedaviler 

Sağlıklı diş etlerini sağlamak için, periodontal tedaviler oldukça önemlidir. Sağlıklı diş etlerine sahip değilsek, dişlerimiz kanama ve hastalık riskini artırır. Periodontitis yani diş eti hastalığının gelişip gelişmediğini belirlemek için, diş etlerinin ve kemiğin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesini sağlıyoruz. Ayrıca, yapılması gereken tedavileri size detaylşı bir şekilde açıklıyoruz.

Kliniğimizde sıklıkla periodontal tedavileri uygulanmaktadır. Tedavi süreci için hekim seçimine karar vermeden önce, araştırma yapmanız sizin faydanıza olacaktır. Bu yüzden giceğiniz kliniği ve doktoru önceden araştırmanız, tedavinizin olumlu ilerlemesini için gereklidir.

Bağcılar Diş Hekimlerini araştırın, araştırmadan sonra telefonla iletişime geçrek aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden sorun! Bununla birlikte ücretsiz muayene yapıp, yapmadıklarını da öğrenin. Kliniklerine gidin ve verilen hizmet kalitesini değerlendirin! Bunları yaptıktan sonra karar vermeniz, sağlıklı bir tercih yapmanızı sağlar.

Periodontal Sorunların Belirtileri 

 • Kırmızı veya şiş diş etleri
 • Soğuk  hassasiyeti
 • Ağız kokusu
 • Diş fırçalama sırasında, diş etlerinde kanama

Dr Mehmemt Eker Diş Kliniği Hizmetlerimiz

24 Saat Açık Dişçi Bağcılar

24 saat açık dişçi
24 saat açık dişçi

24 saat açık dişçi Bağcılar olarak oldukça fazla arama yapılmaktadır. Bağcılar nöbetçi dişçi arayışlarının en büyük nedeni, aniden gelen aşırı ağrılardır. Dr. Mehmet Eker Diş Kliniği olarak, sabah saat 9 da açılmaktayız. Kapanış saatimiz ise, gece 12 olarak belirledik. Saat 24:00 sonrasında maalesef hizmet sağlayamıyoruz.

Uzun yıllardır kliniğimizin aktif olarak devam etmesi ve tedavilerimizden memnun kalan kişilerin tavsiyesi ile, çevre ilçelerden de sıklıkla kliniğimize tedavi için gelmektedirler. Yenbibosna, Şirinevler, Güneşli dişçi olarak arayanların da en fazla uğradığı kliniklerden biri olmayı başardık.

Bağcılar dişçi arayışınız devam ediyorsa, detaylı bilgi ve randevu oluşturmak için, şimdi müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.