Diş İmplant

Yurt Dışında İmplant Tedavisi Yapılacak En İyi Ülke Hangisi?

yurt-disinda-implant

Yurt dışında implant noktasında Türkiye, son yıllarda diş turizminin en popüler ülkelerinden biri olmuştur. Her sene binlerce turiste, diş estetiği konusunda ev sahipliği yapmaktadır. Avrupa’nın dört bir tarafından gelen hastalar için; sağlık alanında başarılı, güvenli ve uygun fiyatlı çalışmalar yapmaktadır. Bunun detaylı sebeplerine aşağıda göz atabilirsiniz.

Yurt Dışında İmplant Tedavisinde Türkiye

yurt-disinda-implant

Yurt Dışında İmplant

Diş implant nasıl yapılır? Noktasında; en uygun tedavi yöntemiyle, yurt dışından gelen hastalar memnun bir şekilde ayrılmaktadır. Türkiye’de implant tedavi özelliklerini merak ediyorsanız, bu kısma göz atın;

 • Doğal dişlere zarar verilmeden tedavi uygulanır.
 • Komple implant nasıl yapılır? Kapsamında; diş etlerine zarar verilmeden, hastaya en uygun yöntem seçilir.
 • İmplant yanında zirkonyum kaplama gibi, son dönemlerin popüler diş tedavi yöntemlerine de başvurulur.
 • Hamileler ve emziren anneler için, çok acil değilse en uygun zaman ve yöntem belirlenir.
 • Bütün dişlere implant yaptırmak noktasında; size zarar vermeyecek şekilde, en kaliteli malzeme ile uzman doktor eşliğinde bu işin içinden çıkılır.
 • İmplant yanında kanal tedavisi, diş teli tedavisi, kaplama diş, diş beyazlatma, çocuk diş hekimliği vb. konularda da kaliteli ve başarılı doktorları ile güven ve garanti vermektedir.
 • Diş implant fiyatları konusunda; diğer ülkelere göre oldukça uygun olan Türkiye özellikle, yurt dışında implant konusunda fazlasıyla turist çekmektedir. Mehmet Eker Kliniği olarak implant ve diğer diş estetiği konularında üstün başarı garantisi ve kaliteli hizmet vermekteyiz.

Yurt Dışında İmplant İşleminde Neden Türkiye’yi Seçmelisiniz?

Türkiye; sağlık turizminde oldukça başarılı ve sık tercih edilen, özellikle de yurt dışında implant noktasında araştırılan bir lokasyondur. Türkiye’de diş operasyonları büyük özen ve titizlikle, hijyenik bir şekilde yapılmaktadır. Tercihin en büyük sebeplerinden biri de budur. Detaylı olarak, yurt dışında implant konusunda Türkiye’yi neden seçmelisiniz?

1 – Deneyimli Türk Doktorları ile Yurt Dışında İmplant Tedavisi

Türk diş hekimleri oldukça başarılı, tecrübeli ve donanımlıdır. Birçok ülkenin yurt dışında implant konusunda; Türkiye’yi tercih etmesinin en büyük sebeplerinden biri, donanımlı diş hekimlerinin varlığıdır. Bunun yanında;

 • Yurt dışında implant noktasında; Türkiye diş hekimlerinin tercih edilmesiyle, hekimler de yabancı hasta deneyimi kazanmaktadır.
 • Tedavi sırasında; diş hekimi tarafından doğru iletişim sayesinde, başarılı işlemler ortaya çıkmaktadır.
 • Tedavi sırasında gelişebilecek komplikasyonlara karşı önlem alabilecek, yetenekli ve bilgili cerrah sayısı fazladır.
 • Hasta hiçbir riske atılmadan; gerekli yöntem belirlenerek, müşteri memnuniyetli işlemler yapılmaktadır. Mehmet Eker Kliniği olarak yurt dışında implant tedavi sürecinde, uzman doktor kadromuzla garantili ve başarılı diş estetiği konusunda hizmet vermekteyiz.
 • Hastaya uygun kişiselleştirme ilkesi temel alınır. Yani her hastaya özel yöntem ve benzersiz tedavi seçilir.
 • Yurt dışında implant noktasında; Türkiye doktorları ile hasta arasında bağlantı kurulduğu ilk andan tedavi bitene kadar geçen süreçte, kesintisiz destek sağlanır.

2 – Uygun Fiyatlı Diş İmplantı

yurt-disinda-implantTürkiye’de, çok uygun fiyatlara diş implant tedavisi yaptırmak mümkündür. Hem kalite, hem başarı, hem de bütçe dostu fiyatlar arıyorsanız; yurt dışında diş implant operasyonunda, Türkiye iyi bir tercih olacaktır. Bu konuda;

Yaşam Maliyeti ●       Türkiye’de yaşam maliyeti, oldukça minimum düzeydedir. Bu nedenle yurt dışından gelecek ya da ülke içinden gelecek hastalar, uygun fiyatlı tedavi alabilmektedir.
Yüksek Döviz Kuru ●       Döviz kurunun maksimum düzeyde olması demek, yurt dışından gelecek hastaların alım gücünün artması demektir. Bu da yurt dışında implant noktasında Türkiye’yi, uygun maliyetli hale getirir.
Rekabet ●       Türkiye diş estetiği konusunda, fiyat üzerinden rekabetçidir. Hasta çekmek için; kaliteden ödün vermeden, fiyat konusunda azalan yönde esneklik payı hep vardır.
Şeffaflık ●       Fiyatlarda şeffaflık ilkesi temel alınır. Yani sonradan işçilik ve implant ücreti hariç, sürpriz fatura çıkarma durumu söz konusu bile olamaz.

3 – Kullanılan Malzeme Kalitesi ve Markası ile Yurt Dışında İmplant

En iyi malzemelerle, en kaliteli işi çıkarmak; yurt dışında implant tedavisinde Türkiye konusunda temel ilkedir. Malzeme seçiminde oldukça hassas davranılmaktadır. Yani;

 • Birinci sınıf malzeme seçimi ile güven ve garanticilik hedeflenmiştir.
 • Orjinal kaliteli implant malzemeleri kullanılmaktadır.
 • Yerli implant markaları seçilmektedir.
 • Yurt dışında implant yasaklandı mı? Noktasında; doğal ve uzun ömürlü malzeme kullanımıyla Türkiye, bu tezi çürütmektedir.
 • Doğal dişlere en yakın malzeme seçimi yapılıp, dişler tedavi sonrası yapay durmamaktadır.
 • Çene kemik oturumu tamamlanmış; bu tedavinin uygulanabilir olduğu tüm hastalarda ömürlük olması bakımından, malzeme kalitesine özen gösterilmektedir.
 • Tedavi sürecinde gelişme gösteren, dijital diş hekimliği üzerinden ilerlenmektedir.

Türkiye İmplant Tedavisinde En İyi Şehir Hangisi?

yurt-disinda-implantGünümüzde yurt içi ve özellikle yurt dışı implant noktasında, birçok hasta Türkiye’yi tercih etmektedir. Bu noktada ünlü klinik ve iyi doktorların bulunduğu şehirler vardır. Her sene diş için gelen binlerce turist; havaalanından karşılanarak, tedavi süreci bitene kadar en güzel şekilde ağırlanır. Peki implant konusunda Türkiye’de en önde giden şehir hangisidir?

İstanbul’da Diş İmplant Tedavisi

Avrupa ve Asya noktasında yer alan İstanbul, Türkiye’nin en büyük şehri olma özelliği ile bilinir. Yurt dışında implant noktasında neden İstanbul’u seçmelisiniz?

●       Etnik, kültürel, tarihsel açıdan zengin bir şehirdir.
●       Ekonomik merkezli bir şehirdir.
●       Kaliteli klinik ve diş estetigi konusunda, doktor oranının en fazla olduğu şehirdir.
●       Diş tatilini en güzel değerlendirebileceğiniz illerden biridir.
●       Mehmet Eker Diş Kliniği olarak ağız ve diş sağlığı konusunda; İstanbul’da Bağcılar ve Başakşehir’de yaşayan ve buraya gelen müşterilerimize, fazlasıyla önem vermekte ve memnun ayrılmaları için maksimum hizmet sunmaktayız.

Yerli İmplant Fiyatları 2023 Uygun Fiyatıyla Türkiye

yurt-disinda-implantYurt dışında implant fiyatları noktasında; en uygun ülkelerden biri olma özelliği sayesinde Türkiye, her sene diş tatili için gelen turist akınına uğramaktadır. Bu konuda araştırma yaparken;

 • Alman implant markaları ve fiyatları ile yerli implant fiyatları karşılaştırması yaparak karar verin.
 • Yurt dışında diş implant fiyatları; hastaya en uygun tedavi yöntemi, sorun derecesi, klinik özellikleri, doktor tecrübesi ve ünü vb. özelliklere göre değişecektir.
 • Türkiye tek diş implant diş fiyatları noktasında, en uygun ülkedir.
 • Yurt dışında implant operasyonunda Mehmet Eker Diş Kliniği olarak; en uygun fiyata, en kaliteli malzemelerle, başarı ve güven odaklı hizmet sunmaktayız.